OFERTA

blokada na koła TCAR - ELS

Dostarczamy blokady na koła do jednostek straż miejskich, zarządców parkingów,  hoteli, moteli oraz jednostek instytucjonalnych. Zastosowane rozwiązania, wytrzymała konstrukcja i zabezpieczenia oraz szeroki typoszereg oferowanych blokad znajduje zastosowanie do większości pojazdów, dopuszczonych do ruchu drogowego.

Wyróżniamy następujące typy blokad dostosowane do następujących pojazdów:

  • TCAR – auta osobowe i dostawcze w zakresie średnic kół: 13” do 18” tj. od 370mm do 540mm i maksymalnej szerokości opony do 260 mm. W przypadku zapotrzebowania na blokady do szerszych kół, dostarczamy również adaptery umożliwiające zwiększenie maksymalnej szerokości opony. Waga blokady 12 kg.
  • YCAR - auta osobowe o niskim zawieszeniu w zakresie średnic kół od 13 ” do 18 ” tj. od 370mm do 540mm i maksymalnej szerokości opony do 260 mm. W przypadku zapotrzebowania na blokady do szerszych kół, dostarczamy również adaptery umożliwiające zwiększenie maksymalnej szerokości opony. Waga blokady 11 kg.
  • T OFF ROAD – auta terenowe i ciężarowe w zakresie średnic kół od 600mm do 850mm i maksymalnej szerokości opony do 370mm. W przypadku zapotrzebowania na blokady do szerszych kół, dostarczamy również adaptery umożliwiające zwiększenie maksymalnej szerokości opony. Waga blokady 17 kg.
  • T TRUCK – auta ciężarowe i autobusy w zakresie średnic kół od 940mm do 1070 mm i maksymalnej szerokości opony do 420mm. W przypadku zapotrzebowania na blokady do szerszych kół, dostarczamy również adaptery umożliwiające zwiększenie maksymalnej szerokości opony. Waga blokady 34 kg.
  • MOTO – do każdego typu motocykla niezależnie od wielkości koła. Waga blokady 6 kg.

Na specjalne zamówienie dostarczamy również uniwersalny zamek dostosowany do ustalonej ilości blokad.

Konstrukcja oferowanych blokad pozwala na pewne unieruchomienie blokowanego pojazdu. Zastosowane materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia.

Dostarczane blokady malowane są proszkowo, a następnie termoutwardzalne dzięki czemu pokryta powłoka charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi i wysoką odpornością na działanie czynników chemicznych.

Poniżej przedstawiamy tabele parametrów technicznych poszczególnych typów blokad na koła

 

BROSZURA DO POBRANIA   →  BLOKADY NA KOŁA BROSZURA. PDF