WSZYSTKIE USŁUGI NOWYCH I REGENERACJI UKŁADÓW PLASTYFIKUJĄCYCH ORAZ DOSTAWY MASZYN, LINII I URZĄDZEŃ OBJĘTE SĄ 12 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ.

ELS udziela 12 miesięcznej gwarancji na dostarczone produkty, zapewniając dobrą jakość i prawidłowe działanie, pod warunkiem używania układów, maszyn, linii zgodnie z ich przeznaczeniem i wymaganiom zawartym w dokumentacji techniczno ruchowej.

CERTYFIKAT TWARDOŚCI DOSTARCZANYCH UKŁADÓW          

Regenerowane i nowe cylindry oraz ślimaki po obróbce cieplno – chemicznej – każdorazowo badane są pod względem grubości i twardości uzyskanych warstw. Dostarczamy układy do Klientów wraz ze szczegółowym protokołem pomiarowym.

PROTOKÓŁ BADANIA TWARDOŚCI NAPOINY NA GRZBIECIE ŚLIMAKA

Powierzchnie napawane plazmowo proszkami ceramicznymi i metalicznymi na grzbietach ślimaków badane są na poszczególnych etapach procesu, tak by zregenerowane produkty posiadały najwyższą jakość.

Wraz ze zregenerowanymi ślimakami dostarczamy pełen protokół pomiarowy.

GWARANCJA POPRAWNOŚCI PRACY LINII

Zamówione linie i urządzenia każdorazowo testowane są i odbierane przed dostawą przez Klientów w zakładzie produkcyjnym dzięki czemu nasi Klienci mają zawsze gwarancję uzyskania poprawnego produktu jeszcze przed instalacją linii i urządzeń.