MATY

Maty Termoizolacyjne - Osłony Mechaniczne - Czujniki Wycieku Tworzywa

REGENERACJE

Regeneracja Ślimaków - Regeneracja Cylindrów - Zawory Zwrotne

PŁYTY

Place Zabaw - Gry Podwórkowe - Bloki Balistyczne - Podkładki Izolacyjne

ELS POLAND - sprawdzone rozwiązania.

Doświadczenie tworzy jakość..

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadanym maszynom oferowane produkty i usługi objęte są certyfikatami, atestami, deklaracjami zgodności oraz gwarancją. Dołącz do wielu zadowolonych Klientów.


  • ŻADNYCH PRZESZKÓD
  • SZEROKI ASORTYMENT
  • ULTRATWARDE POWŁOKI
  • PEŁNA LOGISTYKA

Oferujemy innowacyjne rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania

dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy. Nasze rozwiązania cechują się najwyższą jakością. Napawane na grzbietach ślimaków warstwy bimetaliczne przeznaczone są do pracy z włóknami szklanymi nawet do 40%. Produkowane maty izolacyjne są indywidualnie dopasowywane do każdej maszyny bądź urządzenia w celu zminimalizowania powstawania mostków cieplnych jak również użyte najwyższej jakości materiały przekładają się na znaczące obniżenie zużycia prądu.

64HCR

Bezpieczne nawierzchnie syntetyczne

Bezpieczne syntetyczne nawierzchnie FLEXIZONE

produkowane przez ELS POLAND SP. Z O.O. znajdują swoje zastosowanie na placach zabaw, w przedszkolach, boiskach wielofunkcyjnych, strzelnicach sportowych, stadninach, alejkach rekreacyjnych, balkonach i tarasach oraz w przemyśle budowlanym. Wszelkie produkowane nawierzchnie z płyt SBR, EPDM oraz nawierzchnie gumowe wylewane posiadają atest PZH, certyfikaty HIC, zgodność z normą PN EN 1177.

1177

Norma PN EN