OFERTA

wytłaczarki do gumy, silikonu, wytłaczarki kołkowe - ELS

Innowacyjne wytłaczarki do przetwórstwa materiałów gumowych wyposażone są w układy plastyfikujące kołkowe – pinowe. Zastosowana technologia  znacznie zwiększa stopień uplastycznienia materiałów oraz zwiększa wydajność procesu w porównaniu do układów gładkich.

Strefa zasypu wytłaczarek do gumy może być zaadaptowana do podawania pasków gumowych bądź granulatu gumowego. Innowacyjna konstrukcja cylindra – wielokołkowego, każdorazowo poddana jest analizie z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania do optymalizacji geometrii. Cylinder przystosowany jest do podłączenia agregatów grzewczo chłodzących odpowiedzialnych za regulację temperatur na poszczególnych strefach cylindra oraz ślimaka. Uniwersalne zakończenie cylindra umożliwia przyłączenie głowic do wytłaczania uszczelek jak również głowice wylewowe z układem kalandrów.

Oferujemy wytłaczarki kołkowe do gumy o wydajności od 150 od 4000 kg/h, oraz z cylindrami gładkimi o wydajności od 100 do 2500 kg/h. Proces przetwórstwa gumy został w pełni zautomatyzowany w związku z czym obsługa urządzenia sprowadza się do sterowania z poziomu panelu sterowniczego.

Wdrażamy również innowacyjne technologie procesów produkcyjnych.