OFERTA

Wzmanianie ślimaków segmentowych - ELS

Opracowaliśmy technologię wzmocnienia grzbietów ślimaków segmentowych do compounderów, przetwarzających wysoki stopień zawartości włókien szklanych w przetwarzanych materiałach.

Zastosowana warstwowa technologia napawania plazmowego proszkami ceramicznymi i metalicznymi w połączeniu z wysoką koncentracją energii umożliwia wzmocnienie grzbietów ślimaków segmentowych dedykowanych do przetwórstwa wysoko ściernych materiałów na compounderach.

Napoina ceramiczna i metaliczna napawana plazmowo technologią PTA, na materiał bazowy,  charakteryzuje się wysoką odpornością na zużycie cierne o twardość sięgającej 64HRC.

Dodatkowo proces regeneracji umożliwia przywrócenie nominalnych parametrów technologicznych przetwórstwa, które wpływają na wydajność oraz jakość procesu homogenizacji tworzywa.

Dla najbardziej wymagających klientów wdrożyliśmy technologię napawania plazmowego w nanotechnologii, w których warstwy napawane uzyskują twardość sięgające 70 HRC. Napawane nonostopy nadają się na wzmocnienie szerokich powierzchni typu łopaty wirników w wirówkach.