Izolacja akustyczna podłóg

Podkłady przeznaczone do izolacji akustycznej podłóg

Maty gumowe AQFLOOR gładkie o grubości 6mm oraz liniowe o grubości 5mm stosowane do izolacji podłóg w miejscach gdzie wymagane są wysokie współczynniki tłumienia dźwięku na poziomie 18dB. Występują w rolkach o szerokości 1,2m i długości 5 lub 10m.

AQFLOOR 6 jest to 6mm mata o obustronnie płaskiej strukturze, gęstości wynoszącej 540 i dobrej elastyczności. Posiada bardzo dobre właściwości hydroizolacyjne oraz wibroizolacyjne. Dzięki czemu idealnie sprawdza się do zastosowań akustycznych – współczynnik tłumienia dźwięku wynosi 18dB. Dodatkowo mata AQFLOOR 6 posiada bardzo dobry parametr amortyzacji zgodnie z normą EN 14808:2006 i wynosi on 27%. Maty występują w rolkach o szerokości 1,2m i długości 5 oraz 10 metrów.

AQFLOOR 5 LINE jest to 5mm mata o liniowej strukturze. Dzięki czemu mata jest lżejsza, posiada lepszy współczynnik amortyzacji tj. 30% (zgodnie z normą EN 14808:2006) i posiada współczynnik tłumienia dźwięku również wynoszący 18dB. Produkt występuję w rolkach o szerokości 1,2m i długości 5 oraz 10m.

Maty akustyczne AQFLOOR stosowane są w budownictwie, transporcie, sporcie oraz w branży przemysłowej. Mogą również służyć jako maty antypoślizgowe oraz ochronne. Mogą być montowane pod panel, przy wylewkach stropowych, do izolacji akustycznych pomieszczeń, pod sztuczną trawę (dla zwiększenia stopnia amortyzacji i tłumienia hałasu), pod nawierzchnie gumowe na siłowniach dla zwiększenia tłumienia dźwięków.

PARAMETRY TECHNICZNE

REALIZACJE