Wyposażenie strzelnic

Strzelectwo - to ogół aktywności związanych z użyciem broni. Dla niektórych to pasja i sposób spędzania wolnego czasu, dla innych jest to sport i spełnienie potrzeb konkurencji i rywalizacji. Są też tacy, dla których szlifowanie umiejętności strzeleckich jest związane z wykonywanym zawodem i koniecznością chronienia społeczeństwa. Służby mundurowe ciągle odbywają ćwiczenia, które przygotowują do sprawnego strzelania, szczególnie w sytuacjach ekstremalnych. Bez względu na powód zajmowania się strzelectwem - faktem jest, że liczba pasjonatów stale rośnie.

Przejdźmy więc do kwestii najważniejszej - priorytetem zawsze powinno być bezpieczeństwo. Mówi się, że broń sama w sobie nie jest niebezpieczna, staje się taka dopiero w rękach człowieka. I jest w tym powiedzeniu dużo prawdy. Często nieuwaga, niewiedza czy ignorancja użytkowników strzelnic, mogą być powodem ogromnego ryzyka. Dlatego tak ważne jest wysposażene strzelnic w bezpieczne nawierzchnie

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości produkty do zabudowy osi strzeleckich oraz kulochwytów. Ich prawidłowe zastosowanie eliminuje powstawanie ryzyka rykoszetów oraz zmian w torze lotu pocisku.

Dodatkowo cechują się znakomitą odpornością na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są odpowiednie do zastosowania nie tylko na strzelnicach krytych, ale również otwartych. Ponadto zastosowanie naszych wyrobów gwarantuje walory estetyczne zaopatrzonych w nie obiektów. Nasze produkty są zgodne z polskimi normami , co jest potwierdzeniem i gwarancją ich najwyższej jakości.