Podłoga na siłownie

Płyty puzzle


Podłoga na siłownie wykonana przez naszą firmę składają się z granulatu gumowego oraz kleju poliuretanowego. Zapewnia to wysoką odporność na wycieranie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu elastyczności. Głównym zadaniem podłogi na siłownię jest pochłanianie i amortyzowanie upadków spadających na nią ciężarów w efekcie eliminując możliwość skaleczenia ćwiczących

Gdzie można stosować nasze nawierzchnie:

Nasze nawierzchnie zalecane są do stosowania w siłowniach, w salach fitness jak również w miejscach gdzie uprawia się cross-fit. Bardzo często klienci stosują je również w prywatnych salach ćwiczeń.
Ponad 90% naszych klientów wybiera maty czarne o grubości 15mm lub 20mm. Czasami proponujemy nawierzchnię z dodatkiem barwionej gumy EPDM, gdyż w trakcie użytkowania dużo mniej widoczny jest na niej brud.
Nasza nawierzchnia posiada języczki łączeniowe zapewniające trwałe I stabile połączenie naiwerzchni.
Własciwości mat puzzle:
grubośći proponowane 15 – 20mm
waga ok. 1150 kg m3
półprodukty – guma SBR + lepiszcze poliuretanowe
atest Państwowego Zakładu Higieny
wymiar zew.: 1025mm x 1025mm
wymiar wew.: 985mm x 985mm
– system łączenia – języki damskie + męskie

Zastosowanie

KLUBY FITNESS:

Nawierzchnia do klubów fitness powinna przedewszystkim amortyzować i pochłaniać energię upadającego ciężaru. Ma to na celu ograniczyć jest ryzyko urazu i kontuzji. Jednocześnie szczególnie w nowoczesnych budynkach, gdzie siłownie umiejscowione są na piętrze nawierzchnia musi również tłumić dźwięki upadających ciężarów


STREFY ZABAW:

Nasze nawierzchnie zastosować moża także w różnego rodzaju miejscach zabaw, wszędzie gdzie wymagana jest wysoka estetyka w połączeniu z bezpieczeństwem.