Maty Termoizolacyjne - Osłony Mechaniczne - Czujniki Wycieku Tworzywa

Regeneracja Ślimaków - Regeneracja Cylindrów - Zawory Zwrotne

Place Zabaw - Gry Podwórkowe - Bloki Balistyczne - Podkładki Izolacyjne

ELS POLAND - sprawdzone rozwiązania.

Doświadczenie tworzy jakość..

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadanym maszynom oferowane produkty i usługi objęte są certyfikatami, atestami, deklaracjami zgodności oraz gwarancją. Dołącz do wielu zadowolonych Klientów.


  • ŻADNYCH PRZESZKÓD
  • SZEROKI ASORTYMENT
  • ULTRATWARDE POWŁOKI
  • PEŁNA LOGISTYKA

Oferujemy innowacyjne rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania

Specjalnością naszej firmy są izolacje wtryskarek i innych maszyn, a także regeneracje ślimaków metodą napawania. Oferowane rozwiązania cechują się najwyższą jakością. Napawanie ślimaków, czyli umieszczenie na grzbietach warstw bimetalicznych, pozwala na ich wykorzystanie do pracy z włóknami szklanymi nawet do 40%. Produkowane maty izolacyjne do cylindrów są indywidualnie dopasowywane do każdej maszyny bądź urządzenia. Pozwala to na zminimalizowanie powstawania mostków cieplnych. Zastosowanie w izolacji materiałów najwyższej jakości przekłada się na znaczące obniżenie zużycia prądu.

64HCR

Bezpieczne nawierzchnie syntetyczne

Bezpieczne syntetyczne nawierzchnie FLEXIZONE

produkowane przez ELS POLAND SP. Z O.O. znajdują swoje zastosowanie na placach zabaw, w przedszkolach, boiskach wielofunkcyjnych, strzelnicach sportowych, stadninach, alejkach rekreacyjnych, balkonach i tarasach oraz w przemyśle budowlanym. Wszelkie nawierzchnie z płyt SBR, EPDM oraz nawierzchnie gumowe wylewane posiadają atest PZH, certyfikaty HIC oraz są zgodne z normą PN-EN 1177.

1177

Norma PN EN