BAU 2023 – Monachium

28 kwietnia 2023
BAU 2023 relacja po targach

Najważniejsze wydarzenie branży budowlanej już za nami! Dziękujemy za udział w targach!

Serdeczne podziękowania za możliwość spotkania się z wieloma Klientami na odbywających się w dniach 17-22.04.2023 targach BAU 2023 w Monachium. Była to dla nas niezwykle ważna i inspirująca okazja do zaprezentowania naszych produktów FLEXIZONE – bezpiecznych nawierzchni na plac zabaw.

Targi Bau to jedne z największych i najważniejszych międzynarodowych targów architektury, budownictwa i projektowania wnętrz na świecie. Organizowane co dwa lata w Monachium, gromadzą wystawców i zwiedzających z całego świata.

Dzięki Państwa obecności na stoisku udało nam się przedstawić nasze innowacyjne rozwiązania i omówić wiele ciekawych pomysłów na poprawę bezpieczeństwa dzieci podczas zabawy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania, jakie nasze produkty wzbudziły wśród odwiedzających, a także z pozytywnych opinii i reakcji, jakie otrzymaliśmy.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wielu interesujących ludzi i nawiązać wartościowe kontakty z Państwem. Dziękujemy również za wszystkie cenne uwagi i sugestie, które pozwolą nam jeszcze bardziej rozwijać nasze produkty i usługi.

Jeszcze raz chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za udział w targach BAU 2023 w Monachium. Mamy nadzieję, że nasze produkty przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa dzieci na placach zabaw w całej Europie.

Uczestnictwo spółki ELS POLAND na targach BAU 2023 było współfinansowane z Funduszy Europejskich. Realizacja programu promocji dla branży budowy i wykańczania budowli przez fimę ELS POLAND SP. Z O.O.

Celem projektu jest rozwój działalności eksportowej firmy ELS poprzez prezentację oferty firmy w zakresie Bezpiecznych Nawierzchni FLEXIZONE na nowych rynkach zagranicznych w szczególności na rynkach perspektywicznych w tym Stany Zjednoczone oraz wzrost rozpoznawalności i konkurencyjności firmy za granicą

Dofinansowanie projektu z UE:  396 675.00 PL

Z poważaniem

Dział Handlowy FLEXIZONE