ELS Poland na MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY BUDMA w Poznaniu
22 stycznia 2020

ELS POLAND na targach GARDENIA w Poznaniu

W dniach 13 – 15 lutego 2020 spółka ELS POLAND kolejny raz z rzędu zaprezentuje swoje nowości produktowe na największej ekspozycji halowej w naszym kraju jakim są Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA  w Poznaniu.

 

HALA 5 stoisko 4 – FLEXIZONE

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska, na którym przedstawimy następujące produkty:

  • nawierzchnie bezpieczne FLEXIZONE z płyt gumowych SBR oraz EPDM, które ze względu na posiadane atesty i certyfikaty, mogą być zastosowane na placach zabaw miejskich, przedszkolnych, szkolnych, przydomowych. Na targach Gardenia zaprezentowane zostaną również elementy wykończeniowe placów zabaw i boisk wielofunkcyjnych, takie jak: elastyczne obrzeża gumowe, nakładki gumowe na obrzeża betonowe, narożniki gumowe do osłony betonowych murków i piaskownic, oraz maty przerostowe.
  • Podłoże na siłownie i sale fitness – seria GYMZONE charakteryzująca się właściwościami trudnopalnymi i własnościami samogasnącymi do stosowania wewnątrz pomieszczeń – atest Bfl-s1 oraz Cfl-s1.
  • Mrozoodporne płyty gumowe o podwyższonych właściwościach mechanicznych na tarasy i balkony – seria
  • Innowacyjne płyty gumowe do stref mokrych i basenów – antypoślizgowe płyty gumowe o właściwościach antygrzybicznych i antybakteryjnych – seria POOLZONE
  • wzmocnione płyty na boiska wielofunkcyjne – seria

 

Zapraszamy w dniach 13 – 15 luty 2020 – targi GARDENIA 2020

 

Zapraszamy

www.targigardenia.pl